Nové modely

Naše společnost vynakládá vysoké úsilí do inovací s cílem poskytnout Vám, našim zákazníkům, co nejvyšší výkon našich výrobků, čistý design a spolehlivou regulaci. Proto jsme uvedli na trh nové inovované produkty SolHeat Eco a SolFresh Eco.

Výhody nových teplovzdušných solárních panelů:

Hliníkový svařovaný rám- díky svařování na automatu technologií TIG dosahují naše panely vysoké torzní tuhosti a elegantního designu. Panely mají tloušťku pouze 5 cm!

Absorbér se speciální povrchovou úpravou- jedinečný solární lak na ploše absorbéru přináší extrémní tepelný výkon a minimální emisivitu. Oproti materiálům jako je filc netrpí na "nasákavost" vlhkosti a časem se nezanáší prachem a nečistotami.

Kalené sklo- sklo o tloušťce 4 mm je kaleno v peci při teplotě 620°C, což mu přináší vysokou mechanickou odolnost a vysokou bezpečnost pro uživatele.

Díky použití skla dosahujeme vyššího tepelného výkonu než výrobci používající obyčejné plastové materiály jako je polykarbonát apod. (cca o 18% vyšší propustnost slunečního záření).

Integrovaná fotovoltaika- všechny modely mají fotovoltaiku integrovanou vevnitř za sklem. Jako decentní ohraničení je zde použit strojově smaltovaný rámeček.
Fotovoltaika integrovaná za sklem zde působí částečně jako absorbér slunečního záření a zároveň nechá i na plochu absorbéru proniknout více záření než u fotovoltaiky zabudované mimo tepelně sběrnou plochu.

Ventilátor umístěný v přívodním potrubí- Ventilátor umístěný přímo v panelu musí čelit extrémům- vysoké teploty v létě a nízké teploty spolu s možnou kondenzací v zimním období.
Umístěním ventilátoru cca 30 cm před vyústění v místnosti dáváme této pohyblivé části stabilnější okolní podmínky a tím tedy i předpoklad pro delší životnost.

Špičková digitální regulace na architektuře f. Jablotron- regulace, kterou vyvíjíme společně s firmou Jablotron, resp. její dceřinou společností, je naprostou špičkou na trhu. Ovládání otáček, integrovaný časovač, spínání dle Vámi požadovaných teplot, to je jen malý výčet z funkcí, které tento elegantní regulátor umí.  Skutečnost, že vše je integrováno v jedné designové krabičce a není nutno dokupovat další a další součásti jako u jiných výrobců, podtrhuje nadčasovost celého řešení.

Možnost regulace a filtrace přívodního vzduchu- každý z modelů SolFresh i SolHeat Eco má regulovatelné sání vzduchu zvenku i zevnitř. Venkovní sání je navíc vybaveno vzduchotechnickým filtrem G4.